A kávézó magas minőségű eredeti francia süteményeket és helyben sütött francia pékárukat forgalmaz. Fontos számunkra a magas minőség megtartása mellett a vendégkör kiszolgálása. Leendő munkatársunk személyisége, kisugárzása ezért meghatározó. Vendégkörünk 30%-40%-át külföldiek alkotják ezért az angol nyelven történő társalgási szintű kommunikáció elengedhetetlen.

Elvárások:
hasonló területen szerzett szakmai végzettség előny lehet, de nem feltétel
talpraesett, udvarias, szorgalmas egyéniség
társalgási szintű angol nyelvtudás
ápolt, jó megjelenés,
nyitott, pozitív, mosolygós személyiség
barista képzettség előnyt jelent

Amit nyújtunk:
rugalmas időbeosztás
bejelentett alkalmazotti munkaviszony
stabil, megbízható munkahely
személyzeti étkezés

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
magyar nyelvű, fényképes önéletrajz
érvényes egészségügyi kiskönyv

Leendő munkatársunk feladatai:
Napi előkészítő és záró feladatok végzése. Pékáruk reggeli sütése, szendvicsek készítése, kávéfőzés, rendelések felvétele, vendégek udvarias kiszolgálása. A rugalmas időbeosztás mellett kávézónk iskolai időszak alatt (szeptembertől júniusig) vasárnap is nyitva van reggel 8.00-tól 12.00-ig ezért a munkatársnak feladatköréből adódóan havonta 1-2 alkalommal vasárnap is dolgozni kell. Szombat szünnap. Éttermi felszolgálók, bárosok, szakácsok és kisegítők jelentkezését várjuk.

Fényképes önéletrajzokkal jelentkezni lehet: Pankotainé dr. Nagy Gabriella 0670/776-9392 nagygabibudapest@gmail.com